Fisher-Price Selfie Fun Phone Baby Toy

13.99

S’ka stok

Telefoni Fisher-Price #Selfie Fun Phone është lodra e përsosur për fëmijën tuaj të porsalindur!

Ky telefon inteligjent i adhurueshëm ka një pasqyrë të madhe dhe ikona realiste në ekran, një këllëf të butë dhe me teksturë për daljen e dhëmbëve, një mbajtëse realiste në anën e pasme dhe shumë aktivitete emocionuese praktike që fëmija juaj mund t’i zbulojë. Fëmija juaj mund të klikojë, të trokasë, ti ndihmojë në daljen e dhëmbëve gjatë gjithë kohës duke luajtur me këtë lodër aktiviteti që mund ta mbajë me vete kudo.

Karakteristikat e produktit

  • Një shumëllojshmëri tingujsh argëtues dhe një këllëf angazhojnë shqisat dëgjimore dhe prekëse të foshnjës tuaj dhe inkurajojnë daljen e dhëmbëve.
  • Kapja e telefonit dhe ndërveprimi me aktivitetet ndihmon në forcimin e shkathtësisë së foshnjës tuaj.
  • Përfshin një pasqyrë dhe lodër për daljen e dhëmbëve të gjitha në një
  • Ekran i madh perfekt për lojën në bark
  • Kthejeni mbajtësen e dorezës në anën e pasme për tingujt e klikimit, tundeni për rruaza zhurmash dhe shtypni butonin “home” për më shumë tinguj argëtues
  • Pa BPA për lojën e daljes së dhëmbëve
  • E pershtatshme per moshen 3+ muaj

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

GML96

Our Product Number

538451

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.