Fisher-Price Smart Stages Interactive Puppy

34.99

Ka stok

Thuaj përshëndetje shokut më të mirë të bebit tuaj! Kjo lodër Interaktive Puppy është një shoqërues i shkëlqyeshëm; ai është i butë dhe i përqafueshëm dhe gati për të ndërvepruar.

Këlyshi u përgjigjet përqafimeve me këngë dhe fraza emocionuese. Pse nuk këndoni së bashku? Ky mik i zgjuar mund të ndihmojë për të mësuar mbi 100 fjalët e para në gjuhën angleze, pjesët e trupit, ngjyrat, format dhe më shumë.

Teknologjia Smart Stage do të thotë që ju mund të zgjidhni nivelin e të mësuarit që funksionon më mirë për ju dhe fëmijën tuaj. Secila prej fazave është e mbushur me këngë, tinguj dhe fraza argëtuese.

Me Puppy në krah të tyre për të kënduar dhe luajtur, fëmija juaj nuk do të ndihet kurrë i vetmuar.

Argëtim interaktiv për moshat 6+ muaj

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

FPM43

Age

0 – 3

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.