Fisher-Price Thomas & Friends Trackmaster Small Push Along Thomas

9.00

Vetëm 2 stok

SKU: 544631 Kategori: ,

Me këtë set Thomas and Friends nga Fisher-Price, të vegjlit mund të rikrijojnë skenat e tyre të preferuara nga seriali televiziv ose të shkojnë në aventurat e tyre.

Kjo lodër është zbukuruar me shumë njolla shumëngjyrëshe, ashtu si Thomas është në episodin klasik Calling All Engines.

Ky tren funksionon me çdo pjesë tjetër të Thomas and Friends TrackMaster!

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Mattel

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

GHK64

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.