Fitted sheet for wheelchairs 35 x 72 cm

9.90 14.99

SKU: 567127 Kategori: Etiketë:

Çarçaf i bardhë i montuar për karrige me rrota, i papërshkueshëm nga uji dhe absorbues, garanton mbrojtje dhe higjienë duke mbrojtur dyshekun. Përmasat: 35×72 cm

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688004937

Our Product Number

567127

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.