Flexible Racecar – Adventure Tracks

19.99

S’ka stok

SKU: 557914 Kategori:

Nisni motorët tuaj, gara është gati të fillojë!

Dizajnoni rrugën tuaj të garës me pista fleksi super të lezetshme, ndryshoni kthesat dhe ndërroni emocionet në mënyrë që argëtimi të mos mbarojë kurrë! Përdorni aksesorët e përfshirë për të shtuar veçori realiste në lojën tuaj imagjinative të motorizuar.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 142 pjesë pista me ngjyra të ndezura, 1 makinë garash me ndriçim, aksesorë
  • Argëtim me gara të motorizuara
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL
R65-5240

Manufacturer Number

R65-5240

Our Product Number

557914

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

5 – 8