Fornite – Tin Of Books

12.99

Ka stok

SKU: 553330 Kategori:

I mbushur plot me aktivitete dhe këshilla, ky set i Fortnite është i përsosur për çdo adhurues të Fortnite.

Përfshin katër libra të shkëlqyer dhe një fletë me sticker në një kuti që shërben edhe për ti ruajtur librat.

Në vitin 2021 Fortnite regjistroi 25 milionë përdorues aktivë në ditë. (Cultured Vultures, 2021)

Karakteristikat kryesore:

  • 4 libra unikë në 1 kuti
  • Seti perfekt për fansat e Fornite
  • Fletë me stickers
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjeç

Specifications

Manufacturer

Centum Books

Manufacturer Number

TLE03497

Our Product Number

553330

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11