Fortnite Victory Royale Series – Brutus (Ghost) 15cm Figure

39.99

S’ka stok

SKU: 560690 Kategori:

Gati! Seria Victory Royale i çon figurat e Fortnite në një nivel tjetër me dizajne shumë të përshtatshme dhe të detajuara të bazuara në veshjet e personazheve të preferuar nga videoloja Fortnite.

Brutus zbret nga Battle Bus dhe rrëshqet në Serinë Victory Royale! Kjo figurë 6 inç paraqitet me veshjen e personazhit popullor në stilin e tij Ghost me detaje të lojës. Vjen me Mjetin e Korrjes Hack & Smash, Hench Hauler Back Bling, Ghost Henchman Chest, bedelin e objektivit dhe aksesorët e armëve. Paraqitni figurën Brutus (Fantazmë) në një pozicion epik beteje ose shtypni një lëvizje në një lëvizje kërcimi me më shumë se 20 pika artikulimi!

Kërkoni figura të tjera të Serisë Fortnite Victory Royale për të kompletuar koleksionin tuaj!

Karakteristikat e produktit:

  • Hyni në botën e Fortnite me Serinë Victory Royale! Kompletoni koleksionin tuaj me figura premium bazuar në lojën video Fortnite. Asnjëherë nuk e dini se kush do të vijë më pas, prandaj gati!
  • Kjo figurë 6 inç Brutus (Ghost) paraqitet me veshjen e personazheve të preferuar nga fansat në stilin e tij Ghost me detaje të lojës, duke e çuar Battle Royale në nivelin tjetër!
  • Vjen me Mjetin e Korrjes Hack & Smash, Hench Hauler Back Bling, Ghost Henchman Chest, bedelin e objektivit dhe aksesorët e armëve. Kombinoni dhe përputhni aksesorët midis figurave
  • Paraqitni figurën e Brutusit (Fantazmë) në një pozicion epike beteje ose rrëzoni një lëvizje në një emocion kërcimi me më shumë se 20 pika artikulimi!
  • Kërkoni figura të tjera të Serisë Fortnite Victory Royale për të kompletuar koleksionin tuaj!
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F5804

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.