Fortnite Victory Royale Series – Funk Ops 15cm Action Figure

29.99

SKU: 562759 Kategori: ,

Ka ardhur koha për të mbledhur një skuadër me Victory Royale Series Funk Ops Action Figure.

Kjo figurë 15 cm tregon veshjen e personazheve të preferuar nga adhuruesit në detaje të nivelit të lojës, duke e çuar Battle Royale në raft në nivelin tjetër. Figura e Funk Ops vjen me një veglën Disco Brawling, Boombox Back Bling dhe aksesorë Boogie Bomb. Me më shumë se 20 pika artikulimi, pozoni figurën në një qëndrim epik beteje.

Shikoni për figura të tjera të Serisë Fortnite Victory Royale për të ngritur nivelin e koleksionit tuaj (shiten veçmas).

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x figurë Fortnite Victory Royale Series Funk Ops
  • Figura është afërsisht 15 cm e gjatë
  • Vjen me veglën “Disko Brawling”, aksesorë Boombox Back Bling dhe Boogie Bomb
  • Figura ka më shumë se 20 pika artikulimi
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Our Product Number

553169

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.