Fortnite Victory Royale Series – Menace (Undefeated) Deluxe Pack

29.99

SKU: 562769 Kategori: ,

Çojeni koleksionin tuaj në nivelin tjetër me Serinë Fortnite Victory Royale – Menace (Pamposhtur) Deluxe Pack.

Figura 15 cm Menace tregon veshjen e personazhit popullor në stilin e tij të pamposhtur me detaje të nivelit të lojës. Vendoseni figurën në një pozicion epik beteje me më shumë se 20 pika artikulimi!

Vjen me veglën e korrjes së Victor’s Flail, Bling Mighty Sheild Back, Heavy Helmetë me kokë alternative me pendë, Raftin e Armëve të Arenës Gladiator dhe aksesorët e armëve.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Fortnite Victory Royale Paketë Deluxe – Menace (Pamposhtur)
  • Figura e kërcënimit është afërsisht 15 cm e gjatë
  • Aksesorët përfshijnë mjetin e korrjes së Victor’s Flail, Mighty Sheild Back Bling, Heavy Helmeta me kokë alternative Plume, Raftin e Armëve të Arenës Gladiator dhe aksesorët e armëve
  • Figura paraqet më shumë se 20 pika artikulimi
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F5805

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.