Fortnite Victory Royale Series – Meowscles (Shadow) Deluxe Pack

29.99

SKU: 562751 Kategori: , ,

Zhbllokoni universin Fortnite në botën reale me Serinë Fortnite Victory Royale – Meowscles (Shadow) Deluxe Pack.

Ai është një mace e fryrë. Kjo figurë aksioni Meowscles (Hije) 15 cm tregon veshjen e personazhit të preferuar në stilin e tij hije me detaje të nivelit të lojës, duke e çuar Battle Royale në nivelin tjetër! Pozizoni figurën në një pozicion epik beteje ose një lëvizje kërcimi me më shumë se 20 pika artikulimi.

Ky set përfshin 2 vegla grumbullimi me gërvishtje të ngurtë, mace Fun Bling prapa, shtangë dore, shtangë dhe pajisje stoli me peshë. Aksesorë të tjerë përfshijnë një pushkë Peow Peow dhe aksesorë armësh me pistoletë të dyfishtë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Fortnite Victory Royale Paketë Deluxe Meowscles (Shadow)
  • Figura e Meowscles (Hijes) është afërsisht 15 cm e gjatë
  • Aksesorët përfshijnë 2 vegla grumbullimi me gërvishtje të ngurtë, mace Fun back Bling, shtangë dore, shtangë dhe pajisje stoli peshe, pushkë Peow Peow, pajisje armësh të dyfishta pistolete dhe 2 duar
  • Figura paraqet më shumë se 20 pika artikulimi
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

F4937

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.