Fortnite Victory Royale Series – TNTina Action Figure with Glider

39.99

SKU: 562757 Kategori: ,

Figura 15 cm TNTina tregon veshjen e personazheve të preferuar në detaje të nivelit të lojës, duke e çuar Battle Royale në nivelin tjetër. Paraqitni figurën e TNTina në një pozicion epik beteje ose rrëzoni një lëvizje në një pozicion kërcimi me më shumë se 20 pika artikulimi!

Bashkangjisni figurën TNTina me glider Wild Blast. Përfshihet gjithashtu një Kabag! Aksesor Bling i pasmë.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin 1 x Fortnite Victory Royale Series – TNTina Action Figure with Glider
  • Figura TNTina është afërsisht 15 cm e gjatë
  • Figura paraqet më shumë se 20 pika artikulimi
  • Vjen me një stendë ekrani dhe një kabag! Aksesor Bling i pasmë
  • E pershtatshme per moshat 8+ vjec

Specifications

Manufacturer

HASBRO EUROPE TRADING BV

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

F5412

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.