Frozen 2 Dress Up – Anna

25.00

Vetëm 2 stok

Fansave të vegjël do t’ju pëlqejë të luajnë të veshur si personazhi i tyre i preferuar me këtë komplet veshjesh Anna nga filmi Frozen 2.

Pavarësisht nëse ata janë duke udhëtuar nëpër Arendelle ose duke krijuar aventurat e tyre, fëmijëve do t’ju pëlqejë të vishen si personazhi i tyre i preferuar Frozen. Kjo veshje e veçantë përfshin një fustan të detajuar bukur, të kompletuar me printime të frymëzuara nga fustani i qëndisur i Anës.

Sidoqoftë, mbani mend. Kjo veshje elegante e fustanit Anna nuk vjen me çizme, kështu që i vogli juaj do të duhet të veshë të sajat.

Për moshat 4 – 6 vjeç.

Specifications

Manufacturer

RUBIES MASQUERADE CO

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

S300649

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.