Fuggler 22cm Funny Ugly Monster – Rabid Rabbit (Green)

10.00 15.00

Ka stok

Blerës kujdes: adoptimi i një Fuggler 22 cm nuk është për ata që janë të dobët!

Ky lepur autentik i tërbuar i gjelbër është i djallëzuar, i keqkuptuar dhe më e rëndësishmja, nuk do të sillet mirë.

Është trupi me ngjyrë jeshile të ndezur, sytë e përgjuar, hunda rozë dhe dy dhëmbët e hapur me siguri do të trembin këdo!

Çdo Fuggler është krejtësisht unik, pse nuk e shihni nëse mund t’i mbledhni të gjitha dhe të bashkoni të gjithë bandën për një aventurë krejtësisht të çuditshme?

E përshtatshme për moshat 4+ vjeç

Addo Play ka hyrë në një marrëveshje shumëvjeçare me Spin Master, për të licencuar dhe prodhuar markën Fugglers™

Specifications

Manufacturer

Addo Play

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

315-21107-I

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.