Funko Pop! Movies: Minions The Rise of Gru – Super Sized 25cm Skating Stuart Vinyl Figure

30.00

SKU: 547097 Kategori: ,

Bëhuni gati për akoma më shumë argëtim me Funko Pop! nga filmi: Minions The Rise of Gru – Figura e Stuart Vinyl Skating në madhësi 25 cm.

Patina së bashku në aventurën tuaj të ardhshme të keqe me Stuartin në krah. Ky Funko Pop shumë i madh ka veshur një veshje super të lezetshme, të kompletuar me varëse ylberi të frymëzuara të viteve 1970 dhe kufje retro. Kjo figurë e madhe është e domosdoshme për koleksionuesit e Funko Pop!. Ai vjen në një kuti e cila duket e përsosur së bashku me pjesën tjetër të gamës Minions.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Funko Pop! Minions The Rise of Gru – Figurë vinyli e Stuartit me përmasa 25 cm
  • Pjesë e Pop-it! Gama e filmave
  • Përmasat e përafërta: 20.3 x 20.3 x 25.4 cm
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

Funko

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

47811

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.