Funkoverse Strategy Game: Alice in Wonderland

20.00

SKU: 557477 Kategori:

Në lojën strategjike Funkoverse, ju kombinoni personazhet tuaj të preferuar dhe shkoni kokë më kokë në skenarë lojërash emocionuese.

Çdo kthesë, ju zgjidhni një nga personazhet tuaj dhe kryeni dy veprime. Çdo personazh ka qasje në veprimet bazë si lëvizja dhe sfidat, si dhe disa aftësi unike që mund të kryhen vetëm duke përdorur argumentet e aftësisë.

Funkoverse përdor një sistem inovativ “ftohjeje” – sa më e fuqishme të jetë aftësia, aq më shumë do të duhet që tokeni i aftësisë të bëhet sërish i disponueshëm – kështu që lojtarët duhet t’i shpenzojnë me mençuri argumentet e tyre të aftësisë.

Çdo personazh në Funkoverse është unik, kështu që lojtarët inkurajohen të provojnë kombinime të ndryshme të personazheve dhe artikujve në mënyrë që të zbulojnë sinergjitë e tyre të preferuara dhe strategjitë e fuqishme për skenarët e ndryshëm të lojës.

Ka një shans 1 në 6 që mund të gjeni edhe variantin special të ndjekjes me shkëlqim të Mbretëreshës së Zemrave.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 2 harta loje (Tea Party dhe Croquet Court) dhe 2 figura ekskluzive Funkoverse Pop (Alice dhe Mbretëresha e Zemrave)
  • Modaliteti i ri i lojës Croquet lejon Alice të garoj kundër Mbretëreshës së Zemrave — ashtu si filmi.
  • Kombinoje me lojëra të tjera strategjike Funkoverse
  • I pershtatshem per moshat 10+ vjec

Specifications

Manufacturer

FUNKO TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

52444

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.