Funkoverse Strategy Game: Space Jam – A New Legacy

20.00

SKU: 557478 Kategori: ,

Në lojën strategjike Funkoverse: Space Jam – A New Legacy, ju kombinoni personazhet tuaja të preferuara dhe shkoni ballë për ballë në skenarë lojërash emocionuese, çdo kthesë, ju zgjidhni një nga personazhet tuaj dhe kryeni dy veprime.

Çdo personazh ka qasje në veprimet bazë si lëvizja dhe sfidat, si dhe disa aftësi unike që mund të kryhen vetëm duke shpenzuar argumentet e aftësisë. Funkoverse përdor një sistem inovativ “ftohjeje” – sa më e fuqishme të jetë aftësia, aq më shumë do të duhet që tokeni i aftësisë të bëhet sërish i disponueshëm – kështu që lojtarët duhet të shpenzojnë me mençuri argumentet e tyre të aftësisë.

Çdo personazh në Funkoverse është unik, kështu që lojtarët inkurajohen të provojnë kombinime të ndryshme të personazheve dhe artikujve në mënyrë që të zbulojnë sinergjitë e tyre të preferuara dhe strategjitë e fuqishme për skenarët e ndryshëm të lojës.

Karakteristikat e produktit:

  • Dy figura ekskluzive Space Jam Funko Pop, figura që gjenden vetëm në këtë lojë.
  • Paraqet një skenar krejt të ri Basketbolli i krijuar posaçërisht për Space Jam dhe ekskluziv për këtë lojë.
  • Artikulli i ri i basketbollit përdoret në skenarin e basketbollit dhe mund të kalohet midis personazheve.
  • Shanset janë 1 në 4 që të gjeni Chase Bugs Bunny.
  • E pershtatshme per moshat 10+ vjec

Specifications

Manufacturer

FUNKO TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

54567

Age

11 +, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.