Fur by the Foot Bubblegum Besties Soft Toy (Styles Vary)

24.99

S’ka stok

SKU: 559967 Kategori: , , ,

Zbuloni një mister të mbështjellë brenda një shpërndarësi 10 inç me Fur nga Foot Bubblegum Besties. Tërhiqni etiketën e gëzofit pak nga pak për të zbuluar 2 ose 3 kafshë pelushi 14 inç të lezetshme.

Seria 1 përfshin 26 personazhe me nuancë ylberi të emërtuar sipas shijeve të nenexhikut dhe frute të çamçakëzit! Disa do të marrin 1 nga 2 grupe Binjake të Tasty, 3 Besties të rralla dhe ultra të rrallë Magical Rainbow Sprinkle Cake Unicorn.

Çdo duar i pelushit lidhet me mbërthyes me grep dhe lak. Ato mund të varen në çanta shpine, të vishen në rripa dhe të lidhen me zinxhirë si dekor. Ato madje mund të rilidhen në shpërndarësin e tyre, të rikthehen dhe të zbulohen përsëri.

Mblidhni të gjitha 26 Fur by the Foot Bubblegum Besties në Serinë 1 për të luajtur, ndarë dhe shkëmbyer me miqtë.

Karakteristikat Përfshinë:

  • Çfarë do të zbulosh? Përfshihen 2 ose 3 kafshë pelushi për një paketë shpërndarëse
  • Zbuloni një mister të mbështjellë brenda një shpërndarësi 10 inç me Fur nga Foot Bubblegum Besties.
  • Tërhiqeni pak nga pak për të zbuluar 2 ose 3 nga Foot Bubblegum Besties brenda.
  • Për të përsëritur argëtimin e befasishëm, ringarkoni, kthejeni prapa dhe zbuloni pelushet përsëri.
  • Këto lodra fëmijësh prej pelushi 14 inç janë bërë nga pëlhura super të buta dhe me madhësi të përkryer për shumë përqafim.
  • 26 Besties përfshijnë një shumëllojshmëri prej 18 të zakonshme, 2 palë Binjake, 3 të rralla dhe 1 personazhe ultra të rrallë.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

JUST PLAY

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

58710-INT-1E-004-SW0

Our Product Number

552064

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.