Gabby’s Dollhouse – Deluxe Figure Set

39.99

SKU: 557293 Kategori: , ,

Sillni në shtëpi personazhet tuaj të preferuar nga Gabby’s Dollhouse me setin e figurave. Ky set dhuratash është një domosdoshmëri për fansat e Gabby’s Dollhouse dhe vjen me shtatë figura të koleksionit dhe një Dollhouse Delivery me një aksesor surprizë brenda.

Shtoni menjëherë një Gabby 8,9 cm, plus Gabby Cats Pandy Paws, MerCat, Cakey Cat, Kitty Fairy, CatRat dhe Baby Box Cat në koleksionin tuaj. Çdo figurë përmban detaje që sjellin në jetë personazhet mace-tastike të shfaqjes.

Ashtu siç bën Gabby në fillim të çdo episodi, hap kutinë e dorëzimit të veçantë të Shtëpisë së Kukullave dhe zbulo aksesorin misterioz të grupit të lodrave. Çfarë do të gjeni brenda? Pas zbulimit, përdorni imagjinatën tuaj për të luajtur aventurat tuaja të shtëpisë së kukullave me Gabby dhe macet e saj.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 7 figura, 1 aksesor
  • Ky set figurash me mace është perfekt për lojëra imagjinare. Përfshin Gabby-n dhe shoqet e saj të adhurueshme dhe të parezistueshme kotele: Pandy Paws, MerCat, Cakey Cat, Kitty Fairy, CatRat dhe Baby Box Cat.
  • Seti i Figurave Deluxe vjen me dërgesë në shtëpi kukullash, ashtu si në shfaqje. Hap kutinë për të zbuluar një aksesor misterioz për ta shtuar në lojën tënde të tregimit.
  • Me të gjithë personazhet kryesore nga Gabby’s Dollhouse të përfshirë, ky set është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët dhe fansat e shfaqjes. Përdorni imagjinatën tuaj për të krijuar aventura të pafundme në shtëpi kukullash.
  • Seti i figurave Deluxe përfshin një kod QR brenda Dollhouse Delivery – skanoni atë për të zhbllokuar një shpërblim ekskluziv në aplikacionin falas të Gabby’s Dollhouse (i disponueshëm në iOS dhe Android).
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060440

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.