Gabby’s Dollhouse – Gabby’s Purrfect Dollhouse with Gabby and Pandy Paws Figures

119.99

S’ka stok

Gama e shtëpisë së kukullave Gabby është gati për ju në The Entertainer! Krijoni aventurat tuaja të preferuara me Gabby, Pandy Paws dhe pjesën tjetër të maceve Gabby. Me formën e saj super, të frymëzuar nga macet, ngjyrat e gjalla dhe detajet e jashtëzakonshme që qëndron mbi 2 metra e lartë, shtëpia e kukullave është perfekte për të argëtuar të vegjlit tuaj. Me 7 dhoma të ndryshme të shpërndara në 4 kate, të aksesuara nga ashensori super Cat-A-Vator, mund të jeni i sigurt se ka shumë opsione për të lënë imagjinatën të lirë!

Mos harroni surprizat e fshehura as në sfondet e dhomës. Krahas shtëpisë fantastike të kukullave, ka edhe 15 pjesë direkt nga kutia për t’i shijuar, duke përfshirë Gabby dhe Pandy, 2 dërgesa të Shtëpisë së Kukullave, 8 pjesë mobiljesh përfshirë një divan, një tavolinë që mund të rrotullohet si për mëngjes ashtu edhe për darkë. një super rrëshqitje dhe shumë më tepër. Përveç kësaj, ka super tinguj dhe fraza që shoqërojnë shtëpinë e kukullave. Thjesht shtypni butonin në pjesën e përparme për të dëgjuar muzikë, fraza dhe tinguj të ndryshëm nga shfaqja. Këto lodra super për fëmijë kërkojnë 3x bateri AAA (nuk përfshihen) Të projektuara për fëmijë të moshës 3 vjeç e lart, do t’i argëtoni ata me shtëpinë dhe aksesorët e kukullave Gabby.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshinë: 1 Shtëpi kukullash, 1 Figurë Vajzash Gabby, 1 Figura e Putrave Pandy, 8 pjesë Mobilje, 2 Dorëzime Shtëpie kukullash, 3 Aksesorë, 1 Fletë Udhëzime
  • Me formën e saj të frymëzuar nga macet dhe detajet shumëngjyrëshe, Gabby’s Purrfect Dollhouse duket njësoj si ajo e shfaqjes. Është vendosja më e mirë për aventurat tuaja emocionuese të lojës.
  • Luani në 4 kate dhe eksploroni 7 dhoma të ndryshme. Hidhni dërgesat në kullë, hipni në Cat-A-Vator në çdo kat, zbuloni surpriza të fshehura në sfondet e dhomës dhe më shumë.
  • Luaj drejtpërdrejt me Gabby dhe Pandy Paws, 2 dërgesa për shtëpi kukullash, 3 aksesorë dhe 8 pjesë mobiljesh, duke përfshirë një divan, një rrëshqitje, një tavolinë që kthehet nga mëngjesi në darkë dhe më shumë.
  • Shtypni butonin përpara shtëpisë së kukullave për të dëgjuar muzikë, tinguj dhe fraza nga shfaqja, duke përfshirë melodinë e temës. Kjo lodër emocionuese për fëmijë kërkon 3 bateri AAA (nuk përfshihen).
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060411

Our Product Number

560539

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.