Gabby’s Dollhouse – Mercat 10″ Soft Toy

24.99

Bashkohuni me MerCat-in e bukur në aventurat e saj argëtuese me këtë lodër të butë super të lezetshme dhe me ngjyra të ndezura nga shfaqja e suksesshme Gabby’s Dollhouse.

MerCat beson se nuk ka asgjë më të rëndësishme sesa të ndihesh mirë, të dukesh mirë dhe të bësh mirë.

Kjo lodër e butë MerCat është prodhuar duke përdorur pëlhura të cilësisë më të lartë, mbushjen më të butë dhe detaje të shkëlqyera për t’i dhënë jetë MerCat në duart e fëmijëve, në mënyrë që ata të mund të argëtohen me orë të tëra duke krijuar aventurat e tyre me MerCat dhe miqtë e saj më të mirë Gabby dhe miqtë e tjerë të maces.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo lodër e butë ka përafërsisht 25 cm
  • I përshtatshëm për të gjitha moshat!

Specifications

Manufacturer

POSH PAWS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

50104

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.