Gabby’s Dollhouse – Pandy Paws 10′ Soft Toy

24.99

Bashkohuni me Pandy Paws në aventurat e tij argëtuese me këtë lodër të butë super të lezetshme nga shfaqja e suksesshme Gabby’s Dollhouse. Pandy Paws është miku më i mirë i Gabby-t me kafshë pellushi dhe është pjesërisht panda, pjesërisht mace.

Gjithmonë i gatshëm për aventura, përqafime dhe ushqime, ai është macja e përsosur për t’u futur në të gjitha llojet e ligësisë.

Kjo lodër e butë Pandy Paws Cat është prodhuar duke përdorur pëlhura të cilësisë më të lartë, mbushjen më të butë dhe detaje të shkëlqyera për t’i dhënë jetë Pandy Paws në duart e fëmijëve, në mënyrë që ata të mund të argëtohen me orë të tëra duke krijuar aventurat e tyre me Pandy Paws dhe miqtë e tij më të mirë Gabby dhe miqtë e tjerë të maces.

Karakteristikat e produktit:

  • Kjo lodër e butë ka përafërsisht 25 cm
  • I përshtatshëm për të gjitha moshat!

Specifications

Manufacturer

POSH PAWS INTERNATIONAL

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

50105

Our Product Number

546636

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.