Gabby’s Dollhouse – Surprise Figure (Styles Vary)

9.00

S’ka stok

Mblidhni personazhet tuaj të preferuar nga Gabby’s Dollhouse me Figurat Surprizë. Çdo mini figurë e koleksionit vjen në një kapsulë të ripërdorshme 7,6 cm – shtëpi kukullash dhe se kush është brenda është një mister.

Ngrini pjesën e sipërme të kutisë surprizë për të zbuluar figurën tuaj super të lezetshme dhe një stendë aksesorësh. Gjeni personazhe si Gabby dhe dërgesat e saj në shtëpinë e kukullave, Cat Cakey në një byrek me pamje të shijshme, MerCat në një guaskë molusqeje dhe më shumë.

Çdo mini figurë ngjitet në mbështetësen e saj aksesore dhe ju lehtë mund të kombinoni dhe përputhni personazhet dhe qëndrimet për më shumë mënyra për të luajtur. Përdorni kapsulën Dollhouse për të luajtur aventurat tuaja në miniaturë ose për të ruajtur figurën tuaj dhe qëndroni brenda derisa të jeni gati për të luajtur përsëri.

Mblidhni të 12 figurat Surprizë (secila shitet veçmas), duke përfshirë versionet e rralla të tejdukshme me shkëlqim të Kitty Fairy dhe MerCat dhe sillni në shtëpi magjinë e Shtëpisë së Kukullave Gabby.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 figurë, 1 stendë aksesore, 1 kapsulë shtëpie kukullash
  • Në çdo kapsulë të Shtëpisë së Kukullave, do të gjeni 1 figurë dhe 1 mbajtëse ekrani shtesë. Mblidhni 12 karaktere mace-tastike, duke përfshirë Kitty Fairy dhe MerCat me shkëlqim të rrallë (secila shitet veçmas).
  • Çdo Figurë Surprizë vjen në një enë që duket si Shtëpia e Kukullave të Gabby nga shfaqja.
  • Lidheni me lehtësi figurën tuaj me mbajtësen e saj të aksesorëve ose kombinojini dhe përputhni figurat
  • Kutia surprizë e Gabby’s Dollhouse Surprise Figure është një dhuratë e shkëlqyer për fëmijët e moshës 3 vjeç e lart. Cilën do të zbulosh?
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6060455

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.