Gabby’s Dollhouse – Talking Pandy Paws 13″ Soft Toy

49.99

Bëhuni gati për një sulm përqafimi me Gabby’s Dollhouse Talking Pandy Paws. Kjo kotele prej pelushi super e butë dhe e lezetshme 33 cm sjell në jetë shokun më të mirë të Gabby-t nga shfaqja. Me veshët e tij me majë, bishtin e adhurueshëm, detajet e qëndisura dhe Paketën e tij Pandy Pack, Talking Pandy Paws është shoku i përsosur për kohën e lojës ose kohën e gjumit.

Shtrydheni putrën e Pandy’s dhe mbajeni për ta parë atë të ndizet, duke aktivizuar këngë mace-tastike. Shtrydheni dhe lëshojeni putrën e tij për ta bërë atë të ndizet përsëri dhe të dëgjoni edhe më shumë tinguj dhe fraza nga shfaqja. Talking Pandy Paws njeh dy këngë dhe ka 10 tinguj dhe fraza.

Me kafshën tuaj të re Pandy Paws me pellush në krah, ju mund të krijoni të gjitha llojet e aventurave emocionuese përsëri dhe përsëri. Për edhe më shumë përkëdhelje, shikoni për lodrat Purr-ific Plush (secila shitet veçmas). Qëndroni fort dhe jepini jetë Pandy Paws me Gabby’s Dollhouse Talking Pandy Paws.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshinë: 1 Talking Pandy Paws Pelush, 1 fletë udhëzimi dhe 3 bateri LR 44.
  • Talking Pandy Paws gjallërohet me 2 këngë dhe 10 tinguj dhe fraza. Shtrydheni dhe mbajeni putrën e tij për ta bërë të ndizet, duke aktivizuar këngët. Shtrydheni dhe lëshojeni për dritat, tingujt dhe frazat.
  • Me detaje të vërteta për t’u treguar, Talking Pandy Paws duket njësoj si shoku më i mirë i Gabby-t. Pandy Paws përmban detaje të qëndisura, një bisht super të lezetshëm, veshë të mprehtë dhe madje ai vesh Pandy Pack.
  • Talking Pandy Paws do ta kthejë kohën e lojës ose kohën e gjumit në një aventurë argëtuese. E bërë nga materiale super të buta, Pandy Paws është gjithmonë gati për sulme përqafime dhe përqafime.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6061679

Our Product Number

557988

Age

3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.