Galt Face Painting Set

15.00

SKU: 554408 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë aventura krejt të reja me këtë set për pikturimin e fytyrës nga Galt.

Cili do të jetë i vogli juaj sot? Pavarësisht nëse ata po e shpëtojnë ditën si Spider-Man ose po fluturojnë rrotull si një flutur e bukur, ky set për pikturimin e fytyrës është i përsosur për të gjitha aventurat e tyre imagjinative. Seti vjen me shumë ngjyra, si dhe të gjitha mjetet që u nevojiten për të filluar.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin 12 disqe me ngjyra për fytyrën
  • 2x furça dhe 2x sfungjerë
  • Lahet me sapun dhe ujë
  • E përkryer për lojëra me veshje të bukura dhe festa
  • Të pëlqen ky set për pikturë fytyre? Mos harroni të shfletoni pjesën tjetër të gamës sonë të mahnitshme të bojrave të fytyrës, kostumeve të bukura të fustaneve dhe aksesorëve të shtirjes këtu në The Entertainer.
  • Për moshat 5-10 vjeç.

Specifications

Manufacturer

Galt

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1005194

Our Product Number

539271

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.