Galt Magnetic Lab Game

19.50

Vetëm 2 stok

Laboratori Magnetik i Galt do t’ju mësojë shkencën pas magjisë së magnetëve!

Laboratori është i mbushur plot argëtim. Me 10 eksperimente, do ta keni të vështirë të vendosni se çfarë të bëni më parë.

A do të kryeni një truk të jashtëzakonshëm levitimi, do të ndërtoni labirint mermeri ose do të vozitni një makinë pa e prekur atë?

Laboratori Magnetik përfshin gjithashtu ngjitëse dhe një fletore laboratori për ju që të shënoni zbulimet tuaja emocionuese magnetike!

Pasi të keni eksploruar me magnet, nuk do ta shihni më kurrë botën njësoj.

Për mendjet shkencore 6+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Galt

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

1004930

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.