Galt Sew a Puppy

6.30 21.00

Ka stok

SKU: 534816 Kategori: , , , Etiketë:

Krijoni vetë lodrën tuaj të butë të mbushur me setin Galt’s Sew a Puppy.

Nëse ju pëlqen të qepni, ose nëse doni të mësoni, ky është kompleti i përsosur për ju.

Me copa materiali të prera paraprakisht, mund të qepni së bashku dhe të mbushni këtë qenush të dashur, dhe të keni një lodër të re për t’u përqafuar para gjumit!

Seti i Galt përmban të gjitha mjetet e nevojshme, duke përfshirë fillin e qëndisjes, gjilpërën, pullat, mbushjen dhe udhëzimet e thjeshta për t’u ndjekur.

Këlyshi i përfunduar ka përmasa 12x12cm.

E përkryer për moshën 5+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Galt

Manufacturer Number

1004975

Our Product Number

534816

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.