Gigantosaurus Stomp & Roar Giganto Dinosaur Figure

29.99

SKU: 562637 Kategori: , ,

[vc_row-thb_full_width=”true”-column_padding=”false”-row_padding=”true”][vc_column-parallax=”content-moving-fade”-animation=”animation-left-to-right”]

Adhuruesit e rinj të dinosaurëve do t’ju pëlqejnë të krijojnë aventura me Figurën e Dinozaurit Gigantosaurus Stomp & Roar Giganto.

Ky dinosaur me këmbë dhe zhurmë bazohet në personazhin kryesor nga seria televizive Gigantosaurus. Gigantosaurus është dinosauri më i madh në tokë që ka shumë argëtim dhe aventura duke eksploruar botën e tij parahistorike. Shtypni thumbin në pjesën e pasme të kokës së Gigantos dhe shikoni teksa ai kërcen dhe vrumbullon. Bëje atë të ecë përreth dhe do të dëgjosh tingujt e goditjes. Kjo figurë e artikuluar ka gjymtyrë të lëvizshme dhe një bisht që mund të lëvizet nga njëra anë në tjetrën për lëvizje realiste të dinosaurëve.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: Figura Gigantosaurus Stomp & Roar Giganto Dinosaur
  • Bazuar në serialin televiziv Gigantosaurus
  • Tingujt e ulërimës dhe zhurmës
  • Blini pjesën tjetër të gamës Gigantosaurus (shiten veçmas)
  • Përmasat e përafërta: 38cm x 25cm x 15cm
  • Kërkesa për bateri: 2 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

[/vc_column]
[/vc_row]

Specifications

Manufacturer

JAKKS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

98627-4L-4-PLY

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.