Giordani ava gate extension 18 cm – anthracite

9.90 12.99

SKU: 659524 Kategori: Etiketë:

Fiksohet lehtësisht duke e futur në portë duke e shtypur.
Mund të shtohen një ose dy zgjatime për të mbuluar gjatësinë e dëshiruar.
Duke shtuar dy zgjatime 18 cm porta arrin një gjatësi maksimale prej 117 cm.
E disponueshme ne permasat 9cm dhe 18cm.

 

 


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688011621

Our Product Number

659524

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.