Giordani – mcp vasino dinosauro 2021

19.99 29.99

SKU: 654958 Kategori: Etiketë:

Ideale për përdorim të brendshëm dhe të jashtëm
Produkt i patentuar kundër rrjedhjeve
Lehtësisht e palosshme dhe e transportueshme falë dorezës
Lartësia e papërshkueshme nga spërkatja

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688011294

Our Product Number

654958

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.