Giordani white multipurpose closure

5.90 6.99

SKU: 637244 Kategori: Etiketë:

Kyçja praktike e sigurisë Giordani është ideale për të parandaluar aksesin e fëmijës në objekte potencialisht të rrezikshme, si garderoba, sirtarë, sedilje tualeti etj. E thjeshtë për t’u aplikuar, është e pajisur me një sistem praktik mbylljeje. Për përdorim shtëpiak, është i përshtatshëm për materiale të tilla si plastika, druri dhe çeliku. Ngjyra e bardhë

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688010488

Our Product Number

637244

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.