Gl Style Decorate-Your-Own L.E.D Unicorn Light

12.00

S’ka stok

SKU: 534368 Kategori:

Ndonjëherë ne të gjithë duhet të shtojmë një magji të vogël ylberi në jetën tonë. Tani mundeni, me këtë GI Style Decorate-Your-Own Light L.E.D Unicorn.

Personalizojeni njëbrirëshin tuaj sido që ju pëlqen duke përdorur llamba dhe ngjyra super të ndritshme L.E.D. Përshtateni me dhomën tuaj të gjumit ose çmenduni me ngjyrat. Sido që të zgjidhni për të dekoruar dritën tuaj Unicorn, me siguri do të përfundoni me një dizajn që është unik për ju.

Përdorni stilolapsin shkëlqyes, bojëra dhe tema për të krijuar dizajnin tuaj argëtues të njëbrirëshit: do t’ju pëlqejë të shfaqni krijimin tuaj të ri!

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-1958

Our Product Number

534368

Age

11 +, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids