Glitter Babyz – Solana Sunburst Baby Doll

49.98

SKU: 553851 Kategori: ,

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të krijojnë aventura magjike me këtë kukull Solana Sunburst Baby nga Glitter Babyz.

Kjo kukull e veçantë për fëmijë ka veshur një veshje super të lezetshme me temën e perëndimit të diellit, e cila përmban shumë shkëlqim vezullues. Fëmijëve do t’ju pëlqejë të përdorin aksesorët e përfshirë për të ushqyer mikeshën e tyre të re, duke parë teksa ndryshon ngjyrën kur zhytet në ujë.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin një bluzë, pelenë të ripërdorshme me shkëlqim, një shishe lëngu magjik që ndryshon ngjyrën, një shishe shampo magjike që ndryshon ngjyrën dhe një kukull me shkëlqim me flokë që ndryshojnë ngjyrën
  • Solana Sunburst ka një muzg tropikal në sytë e saj dhe në bluzën e saj. Dhe ajo ka flokë rozë koral
  • Koleksiononi të gjitha
  • Ka shumë më tepër Glitter Babyz për të koleksionuar. Zbuloni gamën tonë magjike këtu në The Entertainer.
  • E përshtatshme për moshat 3-10 vjeç

Specifications

Manufacturer

MGA

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

577294

Our Product Number

549954

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.