Glitter PWR Design Your Own Dreamy Mood Light

4.50 9.00

Ka stok

SKU: 539314 Kategori: , , Etiketë:

Inkurajoni fëmijët tuaj të jenë krijues me Glitter PWR Design Your Own Dreamy Mood Light.

Kjo dritë e ndezur Dreamy Mood, e cila ofron mënyrën ideale për fëmijët për të eksploruar anët e tyre krijuese, do të krijojë një humor të këndshëm në dhomën e gjumit të fëmijëve tuaj kur drita zbukurohet si ata duan.

Dekoroni dritën Dreamy Mood si të dëshironi, më pas vendoseni në dhomën e gjumit të vogëlushit tuaj për ta bërë atë të ndihet komod dhe për t’i inkurajuar ata të flenë mirë.

Përmban një Dritë Dreamy Mood, plus aksesorë dekorimi.

E përshtatshme për moshat 7+ vjeç

Specifications

Manufacturer

RMS

Manufacturer Number

R65-3093

Our Product Number

539314

Age

5 – 8, 8 – 11