Glitter PWR Light Up Rainbow

12.00

S’ka stok

SKU: 539315 Kategori:

Inkurajoni të vegjlit tuaj të jenë krijues me këtë Rainbow Glitter PWR Light-Up.

Ky ylber i lezetshëm ndriçues, i cili ofron mënyrën ideale për fëmijët për të eksploruar anët e tyre krijuese, do të duket bukur në dollapin mbi krevatin e fëmijës suaj pasi të jetë zbukuruar me zgjedhjen e tyre nga pesë vezullimet me ngjyra të ndryshme të ofruara.

Dekoroni ylberin si të doni, më pas përshtatni dritat për të përshtatur vërtet dhomën tuaj të gjumit.

Përmban ylber, drita dhe shkëlqim.

I përshtatshëm për fëmijët e moshës 3+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

The Entertainer – FOB

Our Product Number

539315

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.