Glow In The Dark Dinosaur Jigsaw Puzzle

8.00

SKU: 550346 Kategori: , ,

Fëmijët do të argëtohen shumë me këtë puzzle që shkëlqen në errësire!

Eksploroni botën parahistorike me këtë bashkim pjesësh argëtuese që paraqet të gjithë dinosaurët e preferuar. Me 150 pjesë, kjo puzzle është e përkryer për fëmijët e moshës 3 vjeç plus dhe pasi të keni përfunduar, fikni dritat për ta parë atë të shkëlqejë në errësirë.

Karakteristikat e produktit

  • Përfshin 1 x Glow in the Dark puzzle
  • 150 pjesë
  • Përmasat 48 x 35 cm kur janë të kompletuara
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS International

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R03-0918/ENT

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.