Got2Glow Fairies Finder Blue Jar

59.99

SKU: 553302 Kategori:

Fëmijëve do t’ju pëlqejë të gjejnë miq zanash me Got2Glow Fairy Finder Blue Jar!

Zanat mund të gjenden kudo që të jeni – në kuzhinë ose kopsht, në errësirë ose me kokë poshtë, ka gjithmonë një zanë me zanat tuaja virtuale duke u përshëndetur, duke luajtur një lojë, duke i përqafuar dhe duke i ushqyer. Ka mbi 30 zana unike për të gjetur me çdo kavanoz. Ndani zanat me miqtë tuaj për të mbledhur mbi 100 zana gjithsej.

Karakteristikat e produktit

  • Mbi 100 zana magjike për t’i gjetur dhe ndarë me miqtë, duke përfshirë zanat jashtëzakonisht të rralla
  • Zbuloni pamjen tuaj unike të zanave në aplikacionin Find My Fairy
  • Kujdesuni për zanat tuaja ndërsa i ushqeni dhe luani me to, sa më shumë të luani aq më shumë zana do të kapni
  • Përmasat e përafërta 11 x 17 x 11 cm
  • Kërkesat për bateri 2 x AA (të përfshira)
  • E pershtatshme per moshat 6+ vjec

Specifications

Manufacturer

Toy Topic

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

4952

Our Product Number

553302

Age

5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.