Grafix Doodle n Design Cutie Pets

18.00

Ka stok

SKU: 552417 Kategori:

Lëshoni anën tuaj artistike me këto 4 mini kafshë shtëpiake të adhurueshme që mund t’i përshtatni sipas stilit tuaj unik duke përdorur ngjyrat që pastrohen lehtë.

Nëse keni bërë një gabim ose dëshironi të filloni një dizajn krejtësisht të ri, mos u shqetësoni pasi ngjyrat mund të shpëlahen plotësisht në dushin e përfshirë në mënyrë që të mund të filloni nga e para! Argëtimi nuk mbaron kurrë!

Karakteristikat e produktit:

  • Personalizojini kafshët tuaja me 5 markera të përfshirë që pastrohen lehtë!
  • Bëhuni kreativ! Ngjyrosni kafshët shtëpiake dhe krijoni stilin tuaj.
  • Lani kafshët tuaja shtëpiake dhe filloni përsëri për argëtim të pafund.
  • E pershtatshme per moshat 3+ vjec

Specifications

Manufacturer

RMS INTERNATIONAL

Manufacturer Number

R65-4544

Our Product Number

552417

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Age

3 – 5