Grafix Face Paint Party Set

9.00

Ka stok

SKU: 530612 Kategori: ,

Pavarësisht nëse i vogli juaj dëshiron të bëhet luan ose dëshiron të bëhet një flutur e bukur, Seti ngjyrave për fytyrë Grafix është pikërisht ajo që ju nevojitet!

I përsosur për festa, ky set fantastik vjen me gjithçka që ju nevojitet për t’i transformuar fëmijët tuaj në çfarëdo që ata duan, duke përfshirë:

  • 6 x Bojra të vogla
  • 1 x bojë e madhe
  • 4 x lapsa grimi
  • 2 x furça grimi
  • 2 x Enë me shkëlqim
  • lidhëse elastik
  • shabllon
  • 2 fletë A4 të prera
  • Udhëzimet

Përdorni bojërat, furçat dhe shkëlqimin shumëngjyrësh për të krijuar të gjitha llojet e dizjaneve fantastike në fytyrë, më pas plotësoni pamjen me aksesorët e kartës.

Bojërat e fytyrës lahen me sapun dhe ujë dhe janë të përshtatshme për fëmijët e moshës tre vjeç e lart.

Specifications

Manufacturer

RMS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

R65-1256

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.