Gray maternity bag – giordani

69.90 87.90

SKU: 566821 Kategori: Etiketë:

Përmban 2 çanta lavanderie dhe 5 çanta lavanderie spitalore me etiketë emri. Xhep i ndarë për këpucë, ndarës i brendshëm i lëvizshëm me shumë xhepa.

Specifikimet
Prodhuesi: GIORDANI


							

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688006023

Our Product Number

566821

Age

2 – 3 Years, 3 – 4 Years

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.