Green edge sponge high chair cover

14.90 19.99

SKU: 567153 Kategori: Etiketë:

Mbulesa e karriges së lartë me sfungjer të bardhë me buzë jeshile.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688005194

Our Product Number

567153

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.