Green PVC high chair cover

19.90 24.99

SKU: 613156 Kategori: Etiketë:

Mbulesa e karriges së lartë PVC jeshile.
Mbulesa e karriges së lartë ka një xhep të pasmë për ta futur në pjesën e pasme të karriges së lartë.
Kështu, ai është projektuar të jetë universal dhe në çdo rast i përdorshëm për shumicën e karrigeve të larta në treg.

Specifications

Manufacturer

GIORDANI

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

8054688008508

Our Product Number

613156

Age

0 – 12 Months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.