Happy Waggerz Wearable Unicorn Tail

14.99 19.99

Vetëm 1 stok

SKU: 539810 Kategori: , , Etiketë:

Specifications

Age

3 – 10 years

Manufacturer

Recreation

Manufacturer Number

HW-005

Our Product Number

539810

Batteries Required

3 x AAA (included)

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.