Happyland Cherry Lane Cottage

49.99

Vetëm 2 stok

Shtëpia e kukullave perfekte për fëmijën tuaj të vogël, Cottage Cherry Lane e Happyland nga Early Learning Centre hapet plotësisht dhe vjen me aksesore, dy personazhe dhe dy kafshë shtëpiake të tyre.

Fëmijët mund të shijojnë hapjen e shtëpisë dhe krijimin e historive magjepsëse dhe tregimeve për zana. Happyland na ftojnë në çaj në kopsht. Mund të prekim macen, të luajmë nëpër shtëpi dhe të dalim lart në shtëpinë tonë në pemë. Mund të gatuajmë ushqimin tonë të preferuar në kuzhinë, pastaj të ulim në tryezë për ta ndarë atë. Përfundojmë ditën me një larje në banjë dhe pastaj shkojmë në shtrat për të fjetur mirë. Cottage Cherry Lane e Happyland është një mënyrë e mrekullueshme për fëmijën tuaj të vogël të fillojë të eksplorojë botën e imagjinatës së tyre, duke lëvizur personazhet dhe kafshët.

Karakteristikat e produktit:

  • Shtëpi dy katëshe që hapet për qasje të lehtë
  • Seti përmban: 1x shtëpi, 2x shtrate, 2x karrige, 1x tryezë, 1x tavolinë, 2x personazhe dhe 2x kafshë
  • Nevojitet montazh vetë: kjo lodrë vjen në formë të rrafshët dhe pjesët thjesht duhet të futën në vend.
  • Figurat për duar të vegjël për t’i mbajtur
  • Dyert e Happyland janë të projektuara që të hiqen lehtë gjatë lojës.
  • Inspiruar nga loja e imagjinatës dhe mund të kombinohet me setet e tjera të Happyland për më shumë argëtim të fiktiv.
  • Lër imagjinatën të lirë në Happyland
  • Dimensionet e produktit: 33.5cm (L) x 44cm (G) x 16cm (H)
  • Dimensionet e mbajtësit: 31cm (L)

Specifications

Manufacturer

HTI TOYS UK LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

540426

Age

0 – 3, 3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.