Happyland Happy Woodland Animals

12.00

Vetëm 2 stok

SKU: 540419 Kategori:

Lëreni imagjinatën tuaj të lirë me figurat ELC Happyland Happy Woodland Animals.

Ju mund të krijoni histori dhe aventura pafund me personazhet argëtuese në këtë set. Figurat e miut, dhelprës, bufit, lepurit dhe ketrit jetojnë së bashku në pyll. Mund të imagjinoni se çfarë aventurash do të kenë së bashku.

Modelet e ndritshme të Happyland janë të rehatshme për duart e vogla dhe frymëzuese për mendjet e reja.

Kombinoni Woodland Friends me sete të tjera Happyland për tregime edhe më krijuese.

Për moshat 18+ muaj.

Specifications

Manufacturer

Early Learning Centre

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

143465

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.