Happyland Lights and Sounds Ambulance

34.99

Vetëm 2 stok

Dëgjoni sirenat dhe shikoni dritat ndezëse ndërsa vraponi nëpër dhomë drejt urgjencës me Ambulancën Happyland me drita dhe tinguj nga Early Learning Centre!

Ndihmojeni pacientin, vendoseni ate me kujdes brenda në ambulancë. Kontrolloni rrahjet e zemrës së pacientit. Mendon se duhet ta çojmë në spital? Shtypni butonin për të dëgjuar “le të shkojmë”, fute shoferin në kabinë, shtyp butonin për të ndezur motorin dhe vraponi përsëri me dritat dhe sirenat tuaja që paralajmërojnë njerëzit nëpër të cilët po kaloni me shpejtësi. Pjesa e pasme e ambulancës hapet për të krijuar një hapësirë më të madhe loje ku mund të monitoroni rrahjet e zemrës së pacientëve tuaj dhe në pjesën e përparme të ambulancës ka hapësirë për dy personazhe. Me dritat dhe tingujt për të shtuar eocionin, i vogli juaj do të shijojë orë të tëra aventurash shpëtimi në Happyland.

Happyland është një vend mrekullish, i ushqyer nga imagjinata e çdo fëmije që udhëton atje! E krijuar për duart e vogla, Ambulanca Happyland Lights and Sounds i ndihmon të vegjlit të zbulojnë botën dhe të zhvillojnë aftësi sociale.

Karakteristikat e produktit:

  • Ambulancë Happyland me 2 figura të Happyland
  • Seti përmban: 2x karaktere, 1x ambulancë dhe 1x barelë
  • Çatia hapet për më shumë hapësirë për lojë dhe barela përshtatet në pjesën e pasme të ambulancës
  • Shikoni dritat dhe dëgjoni tingujt ndërsa kontrolloni rrahjet e zemrës së pacientit dhe shtypni butonin për të dëgjuar tingujt e motorit dhe për të parë dritat të ndizen
  • Frymëzon lojën me imagjinatë dhe mund të kombinohet me sete të tjera Happyland për argëtim.
  • Lëreni imagjinatën tuaj të lirë në Happyland
  • Duhen: 2x bateri AA (nuk përfshihen)
  • Dimensionet e produktit: 14 cm (H) x 23 cm (W) x 11 cm (D)
  • Dimensionet e paketimit: 17cm (H) x 28cm (W) x 18.5cm (D)
  • E përshtatshme për moshat 18+ muaj

Specifications

Manufacturer

Early Learning Centre

Safety Information

Please remove all packaging attachments, and any other components which are not a part of the toy, before giving this product to a child.

Manufacturer Number

145015

Age

0 – 3, 3 – 5

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.