He-Man and the Master of the Universe – Power Attack Figure

18.00

SKU: 560772 Kategori: , ,

Frymëzuar nga seritë e animuara të Netflix, He-Man dhe The Masters of the Universe, këto figura aksioni janë gati për betejë me stilin luksoz, një Power Move dhe dy aksesorë!

Duke shfaqur personazhe ikonë nga të dyja anët e mira dhe të liga të Eternia, figurat MOTU janë të shkëlqyera për aksion lufte dhe argëtim. Secila figurë vjen me një veçori sulmi bazuar në lëvizjet e tyre Master Attack që fëmijët mund t’i fuqizojnë vetë. Adhuruesit do të duan t’i mbledhin të gjitha për të rikrijuar beteja epike dhe për të imagjinuar aventura të reja!

Karakteristikat e produktit:

  • Figurat e aksionit He-Man dhe The Masters of the Universe janë nga seriali i animuar të Netflix!
  • Figura e He-Man vjen me një veçori Power Attack me sustë të frymëzuar nga lëvizjet e Master Attack në ekran për të sjellë në jetë serinë — aktivizimi është i lehtë!
  • Përfshin figurën dhe 2 aksesorë
  • Figura e personazhit është 5,5 inç e gjatë, ka veçori të mëdha dhe artikulim për poza të gatshme për betejë!
  • E pershtatshme per moshat 4+ vjec

Specifications

Manufacturer

MATTEL TOYS

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

HBL73

Age

11 +, 3 – 5, 5 – 8, 8 – 11, Big Kids

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.