Hello Kitty Chococat Purse Pets Interactive Purse

49.99

S’ka stok

SKU: 562923 Kategori:

Miqësia takon modën me çantën interaktive të Hello Kitty dhe Friends Chococat Pets.

Këto kafshë shtëpiake elegante dhe super të lezetshme interaktive kawaii duken si personazhet tuaja të preferuara të Sanrio. Ata i përgjigjen prekjes suaj, me të vërtetë pulsojnë dhe kanë mbi 30 tinguj dhe reagime nga bota e Hello Kitty and Friends.

Kur jeni jashtë në një aventurë, kafsha juaj e çantës Chococat do të pulsojë dhe do të lëshojë tinguj ndërsa ai ndërvepron me ju. Prekni ballin e tij për tinguj të lezetshëm dhe për ta bërë atë të pulsojë. Nëse ia mbani ballin, ai do të mbushë një dëshirë dhe do ta mbajë kokën më gjatë për edhe më shumë efekte zanore. Zhbllokoni mënyra më argëtuese për të luajtur duke shtypur hundën e Chococat dhe kaloni nga modaliteti i aventurës në modalitetin e miqësisë për të marrë përgjigje për pyetjet tuaja po/jo.

Karakteristikat e produktit:

  • Përfshin: 1 çantë çokokate për kafshët shtëpiake dhe 1 fletë udhëzimi
  • Përmban një pëlhurë të zezë me gëzof, veshë me majë, një hundë dhe mustaqe të qëndisura dhe një rrip të rregullueshëm të printuar 107 cm
  • Përmasat e përafërta të çantës: 15 cm x 19 cm x 6 cm
  • Përmasat e përafërta të kutisë: 23 cm x 7 cm x 23 cm
  • Kërkesat për baterinë: 3 x AAA (përfshirë)
  • E pershtatshme per moshat 5+ vjec

Specifications

Manufacturer

SPINMASTER

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

6065147

Our Product Number

562923

Age

5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.