Heroes Of Goo Jit Zu – Dinogoo Tyro

39.99

Ka stok

SKU: 547523 Kategori: , ,

Përforconi betejat tuaja me këtë lodër të mrekullueshme Dingoo Tyro nga linja Heroes of Goo Jit Zy.

Ky përbindësh i fuqishëm parahistorik është gjithmonë gati për veprim! Shtrëngoni, shtrini dhe shtypni luftëtarin tuaj për të dëgjuar efektet zanore të frikshme të sulmit. Pastaj, kur të jeni gati për më shumë veprime, aktivizoni sulmin chomp.

Pavarësisht nëse po luftoni kundër Heronjve të tjerë të Goo Jit Zu ose po imagjinoni aventurat tuaja, do t’ju pëlqejë të tregoni aftësitë tuaja mega përbindëshi.

Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41115

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.