Heroes of Goo Jit Zu – Jurassic World Blue Velocraptor

24.99

Kthehuni në Botën Jurassic dhe zbuloni më shumë krijesa parahistorike të pabesueshme në një mënyrë krejtësisht të re me dinosaurin më të shtrirë nga ekrani i madh!

Jurassic World Stretch Heroes janë argëtues dhe jashtëzakonisht tërheqës – takoni Blue. Ky dinosaur është Velociraptori i fundit në Isla Nublar. Ajo nuk është vetëm më e madhja, por edhe më vdekjepruresja – Ajo është emëruar për shiritin e ylbertë që shkon përgjatë gjatësisë së trupit të saj – rezultat i ADN-së së saj të krijuar posaçërisht. Kapni dhe shtrini krahët dhe këmbët e Blue.

Karakteristikat e produktit

  • Kjo krijesë e pabesueshme realiste, e përkulur parahistorike mund të shtrihet deri në 3 herë madhësinë e saj normale.
  • Kur e lini të lirë, ajo kthehet në formën dhe madhësinë e saj origjinale.
  • Super elastike dhe super e fortë, Jurassic World Stretch Heroes ofrojnë një mënyrë krejtësisht të re GOOEY për të luajtur me figura aksioni pa rrëmujë.
  • E pershtatshme per moshen 4+ vjec

 

Specifications

Manufacturer

CHARACTER OPTIONS LTD

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41303

Age

3 – 5, 5 – 8

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.