Heroes Of Goo Jit Zu Thor Hero Pack

19.99

Ka stok

SKU: 550683 Kategori: , ,

Sillni aksion, aventurë dhe shije në kohën e tyre të lojës me këtë Thor Hero Pack nga sfera Heroes of Goo Jit Zu.

Përshëndetni Thorin në një version si kurrë më parë! Kjo figurë aksioni e lezetshme mund të shtrihet, përdredhohet dhe shtypet për shumë argëtim të lezetshëm. Ndërsa fëmijët luajnë, ata do të duan të shohin rrufetë e mahnitshme që lëvizin dhe fryhen brenda figurës së Thor.

Karakteristikat e produktit:

  • Seti përfshin: 1x figurë Thor Heroes of Goo Jit Zu
  • Goo fryhet për të zbuluar rrufe të mahnitshme që lëvizin brenda tij
  • Fëmijët mund të zgjasin, përdredhin dhe shtypin mbushjen e tij unike Goo
  • Super e qëndrueshme
  • Dimensionet e produktit: 16cm x 6cm x 13cm
  • Mos harroni të shikoni gamën tonë të mrekullueshme Heroes of Goo Jit Zu këtu në The Entertainer. Ka shumë personazhe më të mprehtë për të mbledhur.
  • Për moshat 4+ vjeç.

Specifications

Manufacturer

Character Options

Safety Information

Not suitable for children under 36 months

Manufacturer Number

41202

Age

3 – 5, 5 – 8, 8 – 11

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Shqyrtim mund të parashtrojnë vetëm klientë që kanë bërë hyrjen dhe që e kanë blerë këtë produkt.